Kurumsal

ERDAĞ YAPI DEKORASYON İNŞAAT VE BİLİŞİM TİC LTD. ŞTİ.

İnşaat ve Dekorasyonda 30 Yıllık Tecrübe

Amaç; Doğru bilgi, yüksek kalite, düşük maliyet, geniş ekipman ve donanım ile en kısa zamanda en kaliteli işi yapmaktır.

Kaliteli ve kalıcı ürünler üreterek,sektördeki en iyi hizmeti vermek,şirketimizin genel politikasını oluşturmaktadır. Bu anlayışın bir sonucu olarak, bugün ürünlerimizin kalitesi, dayanıklılığı ve doğallığı dünya standartlarına ulaşmıştır.

Kalite Politikası; Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini hedef alarak,sektörümüzde profosyonelce en önde yerimizi almak, Prestij ve sağlığın en önemli unsurlardan olduğu bu sektörde kaliteli hizmet anlayışıyla hareket etmek, Müşterilerimizin problemlerine ayırdıkları para ve zaman kaybını en asgari seviyeye indirirek,harcanılan her bir liranın karşılığını hizmet olarak geri sunmak, En kaliteli hizmeti sunabilmek için şirket içinde takım çalışmasını en üst düzeyde tutmak Hizmet kalitesini arttırmaya yönelik eğitimler vererek,sürekli geliştirme ve iyileştirme çabası içinde bulunmak...

mask
author

Referanslar; güvenilirlik, deneyim, kredi, bir iş veya herhangi bir hizmet için işletmenin web sitesinin önemli bir parçasıdır.

Serhat ERDAĞ