Fileli Patlatma Taş

Fileli Patlatma Taş

Fileli patlatma taş fiyatları, modelleri ve en iyi fileli patlatma taş modelleri için en doğru yer Mermer Dekoru. Türkiye’nin en iyi Doğal Taş ve mermer üreticisi olan Mermerdekoru.com, bütçenize ve ihtiyacınıza göre size en iyi fileli patlatma taş seçeneklerini sunuyor. Patlatma taş fiyatlarını inceleyin ve siparişinizi kolayca verin!

Fileli Patlatma Doğal Taş
Fileli Patlatma Taş
Fileli Patlatma Taş

Patlatma doğal taşlar dekorlarınıza şık ve ağır bir görünüm kazandırmanın en etkili yöntemlerinden biridir. Uygun fiyatlı ve uzun ömürlü bir tercih olan patlatma doğal taşlar iç mekanlar ve dış mekanlar için uygundur. Her yüzeye ve her koşula uyumlu olan doğal taşların kullanımı oldukça kolaydır. Isıdan ve nemden etkilenmeyen doğal taş kaplamaların temizliği de oldukça kolaydır. Uzun ömürlü olmasını sağlayan sebeplerden biri de budur. Aynı zamanda doğal taşlar işlenmeden saf haliyle kaplama yapılır. Bu nedenle oldukça dayanıklı ürünlerdir. Banyo ve mutfak gibi nemli ortamlarda kolaylıkla kullanılabilir. Aynı zamanda kalorifer veya kombi ısısından etkilenmezler. Şömine kaplamalarında dahi kullanılan patlatma doğal taşlar neme ve ısıya karşı oldukça dayanıklı malzemelerdir.

Neden Fileli Patlatma Doğal Taş Tercih Etmeliyim?

Fileli patlatma doğal taşlar, ufak parçalı taşların filelere geniş plakalar halinde sabitlenmesi ile elde edilir. Bu sayede altındaki file ile ürününüz çok daha dayanıklı olmaktadır. Fileli patlatma taş kaplamalarında dökülme ve bozulmalar meydana gelmez.

Aynı zamanda fileli patlatma doğal taşların uygulaması oldukça kolaydır. Filelere sabitlenmiş taşlar ile tek seferde 30 ile 50 sayısı aralığında taşı duvara tek seferde kaplamış olursunuz. Bu sayede yapılan kaplama işlemi oldukça hızlı ve bir o kadar da zahmetsiz olacaktır.

Bir diğer yandan, fileli kaplamalar sayesinde, patlatma doğal taş kapladığınız yüzey daha muntazam ve düzenli olacaktır. Aralıkları ve sıraları eşit olan fileli modellerde kaplamalar oldukça düzenli ve şık bir görünüm sağlamaktadır. Tek tek el ile yapılan kaplamalarda aynı oranda simetriyi tutturmak mümkün olmayacaktır.

Fileli Patlatma Taş Fiyatları

Fileli patlatma doğal taşlar filesiz olarak satılan modellere göre biraz daha pahalıdır. Ancak işçiliği de bir o kadar az olacaktır. Daha pratik ve hızlı bir kaplama deneyimi sağlayan fileli modeller ile işçilik masrafından tasarruf edebilir, dilerseniz kaplamaları kendiniz bile yapabilirsiniz. Aynı zamanda daha sağlam ve dayanıklı bir kaplamaya sahip olacağınızı da unutmamanız gerekir.

Fileli patlatma doğal taş kaplamalarını en uygun fiyatta bulmak için tek yapmanız gereken Mermer Dekoru sayfasındaki doğal taş ürünlerini incelemek. Çok sayıda renk ve taş seçeneği arasından dilediğinizi seçebilir, harika dekorasyonların tadını çıkarabilirsiniz.

Dekoratif Taş

Binalarınızın dış cephelerinde tercih edebileceğiniz gibi evinizin iç dekorasyonunda da kullanabilirsiniz. Şömine, barbekü, ocak duvarlarında oldukça tercih edilen bir model olarak karşımıza çıkmaktadır. Dekoratif olarak kullandığımız bu kültür taşları doğal taşlara göre daha hafif ve ince olduğu için daha kolay kaplama işleminin tamamlanmasını sağlar. Aynı zamanda ince oluşuyla yapılan kaplamanın alan olarak çok yer kaplamaması da bir diğer avantajıdır. Sağladığı ısı ve ses yalıtımı sayesinde evinizde sessiz ve sıcak bir ortama sahip olabilirsiniz.  Tüm konut, villa, idari, kamu, sağlık, sosyal, kültürel yapılarda, Kafe, Pastane, Bar, Mağaza, Restoran, Spor Salonu, Kuaför, Güzellik Merkezi, Ofis, Daire içlerinde, Tv ünitesi arkasında, duvar dekorasyonu tasarımlarında tercih edilir bir uygulama olmuştur. Sizde yaşam alanlarınıza bir yenilik sıcaklık katmak isterseniz, dekoratif taş, taş duvar, doğal taş ile ilgili bizi arayınız… Dekoratif taş dokuları ve dekoratif taş renkleri arasında seçim yapamadıysanız, satış destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Dekoratif Taş

Dekoratif taş birbirinden farklı yapıda doğal taşlar özenle seçilerek kalıplara alınmaktadır. Doğal taşlara kıyasla çok daha ekonomik ve hafif olan dekoratif taş modelleri iç ve dış cephe kaplaması olarak kullanılmaktadır. Proje bazlı olarak istenilen renkte ürün çalışması yapılmaktadır. Dekoratif taş modelleri olarak bir çok consept mağaza zinciri hem termini kolay hemde istenilen renkte üretim yapılabildiğinden dekoratif taş modellerini tercih etmektedir. Diğer adıyla taş kaplama, kültür taşı olarak adlandırılan dekoratif taş modelleri ve fiyat bilgisi için iletişime geçiniz.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.