Kurumsal

Kısaca Biz!

Kurulduğu ilk günden itibaren kaliteli ürün ve hizmet anlayışını hep ön planda tutmayı başarmıştır, hep en iyiyi ve en farklı tasarım, dekorasyon anlayışıyla hareket etmektedir. Güçlü, zengin ve kaliteli ürün yelpazesiyle müşteri memnuniyetine her zaman önem vermiş ve çalışmalarını bu yönde sürdürmüştür. Zengin ürün çeşitliliği ile piyasada yer alan en uygun fiyatları da sizlere yansıtarak ihtiyaçlarınızı tek bir elden gidermeniz konusunda yardımcı olmaktadır. Yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile dekorasyon sektöründe yapmış olduğu referanslarıyla ilkelerinden ödün vermeden, Türkiye’nin sayılı firmaları arasına girmiştir. Tüm iç mimari ve dış cephe projelerinizde kullanabileceğiniz dekoratif amaçlı olarak üretilen Kültür taşı ve Kültür tuğlası, Dekoratif Duvar Kaplama Panelleri ile iç ve dış mekânlarınız da eşsiz mekânlar yaratıyoruz. Isı yalıtım malzemelerinin üzerine rahatlıkla uygulama yapılabilmekte olan ürünlerimiz. Tüm konut, villaidarikamusağlıksosyalkültürel yapılardaKafePastaneBarMağazaRestaurantSpor SalonuKuaför salonuGüzellik MerkeziOfisDaire içlerindeTv ünitesi arkasında, duvar dekorasyonu tasarımlarında tercih edilir bir uygulama olmuştur.

Dekoratif dekorasyon ürünleriyle evinizde, ofisinizde, cafeniz de, mağazanıza dekorasyon hizmetleri veren firmamız özellikle Dekoratif taş, Doğal taş çeşitleriyle yaptığımız iç mekân ve dış cephe uygulamalarıyla eşsiz mekânlar yaratıyoruz. % 100 el yapımı sırlı seramik ve el yapımı tuğla kaplama modellerimiz ile restorasyon tuğlası, zemin kaplama ürün grubuyla mekanlarınıza değer katmaktadır.

Vizyon;

Yeni teknolojileri sürekli takip ederek sunduğumuz yenilikçi hizmetleri günün bir adım ötesinde tutmayı amaç edinip, müşterilerimize en iyinin yanında en yeniyi ve güncel olanı sunmayı da hedeflerimizin arasında önemli bir unsur olarak benimsedik. Koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyeti felsefesini benimsemiş, sektör lideri ve itibarlı tanınmış bir marka olmak.

Misyon;

Faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz dekoratif duvar kaplama sektöründe : bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak müşterilerimizi ve çalışanlarımızı beklentilerini en üst seviyede karşılamak.

Patlatma Taş

Patlatma taş, diğer tüm dekoratif taşlara kıyasla duvarlarınıza dilerseniz bir sur niteliği ya da olağanüstü modern bir görünüm kazandırabilir. Patlatma taş Avrupa’dan ve Amerika kıtasından özel olarak ithal edilen makinelerce işlendikten sonra evinize ve iş yerlerinize muazzam renkler katacaktır. Firmamızın üretmekte olduğu patlatma taş modellerinden bir kaç örnek verecek olursak hormigon patlatma mozaik, patlatma taş fileli, antik dekoratif tuğla, ebatlı kayrak taşı vb.

Söz konusu örnekler üretilen modeller arasında sadece bir kaçı. Bunların dışında birçok patlatma taş dekoratif ürün modeli bulunmakta ve sizlerin taleplerine göre her yeni gün yeni bir model üzerinde çalışılmakta. Firmamız sizlerin daha iyi hizmet alabilmesi için birçok dekoratif ürün araştırması yapmakta ve kalitenin estetikle buluşmasını sağlamaktadır. Diğer dekoratif ev ve iş yeri ürünleri üreten ve pazarlayan firmalara kıyasla sizlere birçok avantaj sağladığımızı görebilmeniz şüphesiz aşikârdır.

Bu yüzden sunmuş olduğumuz seçenekler arasında bir tercih yapabilir ve en azından başlangıç olarak deneme yoluna gidebilirsiniz. Bundan emin olun ki yapmış olduğunuz tercihin sizi yanıltmayacağına şimdiden firma olarak söz verebiliriz. Bunun en büyük kanıtı, hizmet verdiğimiz prestijli şirketler ve prestijli evlerdir. Referanslarımız arasında ismini muhakkak bildiğiniz birçok şirket ve birçok konut bulunmakta.

Kaliteli hizmet alabilmek için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçip sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerden faydalanmak için bir tercih yapmanız olacaktır. Bunun dışında sizlere hizmet sonrası için her türlü teknik desteği vereceğimizden de şüpheniz olmamalıdır. Bizimle iletişime geçtikten sonra firmamızın eğitimli kadrosuyla ürünlerimiz arasında tercih yapmak sizin için biraz zor olabilir.

Bunun sebebi estetikliği ve kaliteyi her ürüne yaymış olmamız. Sizlere eğitimli kadromuzla iç ve dış mimarlarımızla dekorasyon hakkında ustalaşan isimlerle tercih yapabilmenizi sağlayabiliriz. Bütün bunların dışında daha önce vermiş olduğumuz hizmetlerden bir kaç örnek ile aklınızda hiç bir soru işaretinin kalmaması garantisini de sizlere sağlamaktayız. Eğer evinizin ve iş yerlerinizin muazzam şıklıkta ve kalitede olmasını istiyor iseniz bizimle iletişime geçmek için hiç durmayın. Sizlere en estetik ve en kaliteli hizmeti vereceğimizden kesinlikle emin olabilirsiniz.

Sepetinizde ürün bulunmuyor.