Çerkezköy Dekoratif Taş

Çerkezköy Dekoratif Taş

Taş Kaplama Çerkezköy uygulamaları iş yerlerinin ve mesken konutların, aslında tüm yapıların çevresel nedenlerden kaynaklı oluşan eskimelere karşı koruma sağlamak amacı ile yapılırdı. Artık taş kaplama Çerkezköyde’de dekoratif amaçlarla ve iç cephede ve dış cephede şık bir görünüm sağlamak amacı ile de yapılmaktadır. Kendine has şekilleri, çeşitleri ve renkleri ile taş kaplama ürünleri, yapılarınız da ki cephelerde farklı tasarımlar oluşturabilir. Oldukça şık evlere ve iş yerlerine sahip olabilirsiniz.

Taş kaplama uygulamaları ile konutlarınızın değeri oldukça artacaktır. Taş Kaplama malzemeleri, yapının ve inşaatın tasarım ve estetik görünümüne uygun olarak seçilir. Kaplanacak taş kaplama ise müşteri tarafından seçilmektedir. Seçeceğiniz taş kaplama ürününü, Çerkezköy’ün profesyonel ustaları tarafından uygulaması yapılmaktadır.

Dekoratif taş kaplama yaşam alanlarına doğal ve şık bir hava katan ve son zamanlarda çok fazla tercih edilen dekoratif uygulamalardan biridir. Dekoratif taşlar ile hemen her mekanda şık ve göz alıcı görüntüler meydana getirmek mümkün olur. Çünkü farklı renk, desen ve modellere sahip olan dekoratif taş kaplamalar, pek çok mekanda sağladığı otantik görünüm ile alternatif çözümleri de bir arada sunar. Bunun yanında taşların sahip olduğu özellikler ve sunduğu avantajlar oldukça yaygın bir kullanım alanına sahip olmasında etkilidir. Sizler de mekanlarınızda dekoratif bir görünüm oluşturmak için bu taşlardan yararlanabilir ve hem iç hem de dış dekorasyon çalışmalarınızda bu taşlardan birini tercih edebilirsiniz. Bize ulaşaraktan size bu konuda daha detaylı bilgi verilecektir.

Fileli Patlatma Doğal Taşlar

Uygulama kolaylığı sağlayan fileli patlatma doğal taşlar uygulamaya hazır paketli olarak ortalama 30x30cm yapraklar halinde satışa sunulmuştur. Uygulama için sadece duvara yapıştırıcı sürmeniz yeterlidir. Patlatma doğal taşlar fabrikada fileler üzerine el ile dizilerek hazırlanmaktadır. Uygulama çabukluğu sayesinde duvarınıza kısa sürede yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz. En popüler duvar kaplama ürünleri arasında bulunan doğal taş çeşitleri fileli ve filesiz olarak satılmaktadır. Fileli doğal patlatma doğal taş çeşitleri arasında traverten patlatma, mermer patlatma, dekoratif duvar kaplama ürünleri mevcuttur.

Fileli Patlatma Doğal Taş Fiyatları

Fileli patlatma doğal taş fiyatları üretilen taşın cinsine göre ve modele göre değişiklik göstermektedir. Genellikle fileli patlatma taşlar kalıplı ölçülerden oluşmaktadır ve paketlerinde ortalama yarım metrekare duvar kaplayacak taş bulunur. Her ürünün açıklama kısmında pakette kaç m2 taş olduğunu görebilir doğal taş paket hesaplama aracını kullanarak alacağınız paket sayısını hesaplayabilirsiniz.

Salon Dekorasyonu Duvar Kaplama için Taş Seçimi

Çerkezköy Dekoratif Taş
Çerkezköy Dekoratif Taş

Misafirlerimizi ağırladığımız ve evde en çok vakit geçirdiğimiz alanlar şüphesiz salonlardır. Salon dekorasyonu fikirleri incelerken dekorasyona duvar kaplamadan başlamanız gerektiğini kolaylıkla görebilirsiniz. Dekorasyon zevkinize ve renk uyumunuza göre yüzlerce doğal taş seçeneği mevcuttur. İyi ve akıllıca düşünülmüş bir salon aydınlatma ile beraber kullanacağınız dekoratif doğal taşlar ile salon dekorasyonunuzu en üst seviyede tutabilirsiniz. İç mimarların sıklıkla tercih ettiği fileli patlatma doğal taşlar ile salonunuzda yemek masası arkası duvarı kaplanabilir ya da televizyon ünite arkası duvarınızı kaplayabilirsiniz. Her isteğe ve dekorasyon tarzına uygun model mevcuttur. Vintage mobilyalara sahip, rustik bir salon dekorasyonu oluşturmak isterseniz eskitme patlatma traverten modellerini tercih edebilir, daha modern bir salon dekorasyonu için klasik mermer patlatma modellerinden seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Hangi taş cinsini seçerseniz seçin doğa’nın enerjisini salonunuza taşıyarak taşların rahatlatıcı terapi etkisinden faydalanacaksınız.

Doğal Taşlar Sağlıklıdır

Dekorasyonunuzu düşündüğünüz kadar sağlığınıza da önem gösteriyorsanız, yaşam alanlarınızda kullandığınız malzemelere de dikkat etmelisiniz. Polyesterden üretilmiş duvar kaplamaları ya da içerisinde kimyasal boya bulunan duvar kaplamaları yaşam alanlarınızın nefes alış verişini kötü yönde etkiler. Sürekli nefes alıp verdiğiniz ortamda polyester ye da boya havası solumak istemiyorsanız en doğru çözüm doğal taşlardır. Dekoratif doğal taş kaplama malzemelerinde hiçbir kimyasal bulunmamaktadır. Sizi en az sizin kadar düşündüğümüz için doğal taşları filelere yapıştırdığımız tutkalda insan sağlığına zararlı solvent bazlı değil tamamen zararsız su bazlı tutkal kullanmaktayız. Fileli doğal taşları evinize güvenle uygulayabilirsiniz.

Previous Post
Newer Post

Sepetinizde ürün bulunmuyor.