Tekirdağ Doğal Taş

Tekirdağ Doğal Taş

Tekirdağ Doğal Taş; Evimizi yuva yapan unsurlardan biri görünümüdür ve doğal taş kaplama seçeneklerden biridir. Pek çoğumuzun aklına şimdiden sıradanlaşmış aklına eski duvar kağıtları veya boya gelmiştir. İç cephelerde genellikle mobilya ve genel dizayn konseptine göre tercihler şekillenir. Dış cephede ise bulunulan muhit, hava şartlarına dayanım, müstakil ev olma ön plana çıkar. Tüm bu estetik kaygıların da ötesinde pratik kaygılarımız da tercihlerimize yön verir. Tekirdağ’daki hava şartlarına ve darbelere dayanım, kir ve leke tutma, izolasyon pratik kaygılardandır.

Dayanıklık, uzun ömür, temizleme kolaylığı gibi malzeme özellikleri de tercihlerimize yön vermektedir. Sonuç olarak hem yapısal hem  olarak estetik bir yatırımın zaman içinde kendi bedelini de ödemesini bekleriz. Bu arayışlarımızın içinde hem estetik bakımdan cazip, hem de evladiyelik olarak doğal taş kaplama ön plana çıkmaktadır. Özellikle sizin tercihinize göre modern, klasik veya antik bir görünüm de yakalayabiliriz. Hammaddelerimiz, dört buçuk milyar yıldır var olan gezegenimizde yekpare olarak kalmayı başarabilecek kadar sağlamdır. Tercihinize göre kataloğumuzdan seçeceğiniz ürünümüz, yeryüzünden çıkartılan kayaçlardan elde edilmektedir. Bu kayaçlar, seçtiğiniz ürünün katalogda belirtilen özelliklerine göre milimetrik olarak şekillendirmektedir.

Ürünlerimiz seçiminize göre derzli veya derzsiz olarak uygulanabilmektedir. Simetrik veya asimetrik kesimler tercih edebilirsiniz. Daha modern ve pürüzsüz görünüm için simetrik, daha antik görünüm için asimetrik ürünlere yönelebilirsiniz. Renk paletimizi ve ürün gamımızı sitemizden inceleyebilirsiniz. Galerimizden hem dış hem de iç cephe uygulamalarını inceleyebilirsiniz. Gündelik hayatta sıklıkla karşılan durumlardan biri de darbe yoluyla veya lekelenme ile hasardır.

Doğal taş kaplama gözeneksiz yapısı ile sıçrama yoluyla lekelenme durumunda kolayca temizlenir. Kayaç bazlı olmasından dolayı, taşınma esnasında veya gündelik darbelerde hasara dayanıklıdır. Çocuklarınızın kazara hasar vermesi veya nakliyatçıların dikkatsizliği gibi kaygılarınızın olmadığını düşünün. Kazara üzerine dökülen sıvıları kolayca ve hasar vermeden temizleyebilirsiniz. Su bazlı boyalarda yaşanan, dokunun içine işleme ve kalıcı leke bırakma riskiniz çok daha düşüktür. Aynı şekilde, yüzeye veya malzemeye hasar vermeden kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

Previous Post
Newer Post

Sepetinizde ürün bulunmuyor.